Informace pro pořadatele

Popis

Live Jukebox je unikátní instalace, jediná v Evropě, pro všechny druhy kulturních a společenských událostí. Karavan designovaný jako jukebox z padesátých let s živou kapelou uvnitř je vhodný jako programová výplň pro návštěvníky vaší události, zatímco probíhá přestavba pódia. Nebo jako zpestření vašich stánků s nápoji či jídlem. Nebo na originální after party. Na přední straně Live Jukeboxu vybere návštěvník píseň z panelu, uvnitř jukeboxu se číslo rozsvítí na panelu a to je signál pro kapelu, která ji začne hrát živě.

Služby

Live Jukebox vám dodáme s kompletními službami, stačí nám jen zásuvka. O dopravu, kapelu a ozvučení se postaráme. Výběr kapely lze konzultovat. Případně zajistíme i napájení vlastní elektrocentrálou.

Reference

Live Jukebox jste mohli potkat na nejvýznamnějších festivalech v ČR i v zahraničí. Pravidelně jej naleznete na Rock for People v chill zóně, zúčastnili jsme se také Colours of Ostrava. V zahraničí jsme zpestřili program rumunských několikatisícových festivalů Electric Castle a Street Food Carvinal v Temešváru a Bukurešti. Nechyběli jsme na oslavách 10. narozenin Hard Rock Café Prague ani na prvních pivních slavnostech Kutnohorského pivovaru a dalších. V době vlny rozvolňování vládních restrikcí z důvodu opatření proti šíření nákazy COVID-19 jsme byli nedílnou součástí jedinečného projektu Rock for People Home. Koncertní série minifestivalů po pivovarech napříč republikou přenášela online platforma Mall.tv živě pro ty, kteří se nemohli zúčastnit osobně nebo se už nevešli do vládou povoleného limitu osob. Každý večer tohoto nabitého týdne v Live Jukeboxu vystoupila jedna ze známých kapel české hudební scény jako Gaia Mesiah, Pokáč, Vypsaná fiXa, Kapitán Demo či John Wolfhooker. V té době to byl jeden z mála hudebních počinů v republice. Odkazy na živé přenosy naleznete níže.